دکتر مریم تابع

متخصص پوست ، مو وزیبایی


هایفوتراپی

هایفوتراپی چیست؟
هایفو(HIFU) : جدیدترین تکنولوژی لیفتینگ صورت و گردن(بدون جراحی با نتایج ماندگار)
اولتراسوند متمرکز پرتوان یک روش غیر جراحی و بدون نیاز به بستری شدن برای لیفت صورت و رفع افتادگی و شل شدگی ناحیه گونه ها، فکها و قسمت پایین صورت، غبغب و گردن بوده که در مطب انجام میشود.
تکنولوژی اولتراسوند بر سفت کردن پوست و لیفت بافتهای شل شده تمرکز دارد. نتایج حاصله برای مدت طولانی باقی مانده و به مرور بهبود مییابد. در هایفو تراپی از انرژی برای تحریک تولید کلاژن در لایه عمیق پوست در سطح ساب درمال که باعث تحریکات بسیار ریزی در این بافتهای میشود انجام میگردد. زمانی که بافت بهبود یافت، کلاژن را افزایش داده و زمانی که فیبرهای کلاژن سازماندهی شدند، عمل کشش یا لیفت در پوست به خصوص در اطراف صورت و گردن دیده و احساس میشود.
کلینیک تخصصی پوست,مو و زیبایی دکتر مریم تابع ارائه دهنده خدمات هایفو به شما عزیزان

@dr_tabe


آدرس مطب : کرمان ، چهارراه سمیه ، ساختمان پزشکان متخصص ، طبقه دوم
تلفن : 32446760 - 034

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
میلیا چیستپسوریازیسسایت های دیگراصلاح فرم بینیزگیل تناسلیزگیل تناسلی ( قسمت دوم )نوع پوستبیماری های تاولیزرد زخمنشانه های بیماری از روی نسوالاتی درباره هایفوتراهمه چیز درباره شامپوتزریق گودی زیر چشمعفونت قارچی در آقایانکاشت مو به روش fitجوانسازی دست با کربوکسی علائم و نشانه های زگیلعلت زگیل تناسلیکاشت موهای دروغینلیزرخط اخمزیباییلنتیگوپلاسما جتلیفت با نخپوستی شفافدرمان کمودون و موهای سر سلبخند لثه ایپی ار پی چیستدرمان غبغب با مزوتراپیملانوما یا سرطان پوستپاک کردن تاتو با لیزر کیورنگدانه های پوستیصفحه اصلیاطلاع رسانیسوالات پزشکیپیام های کاربرانتماس با ماخدماتگالری عکسدانلود فایلپف دور چشمتعریق زیر بغلتعریق کف دستآر اف فراکشنالکاهش آلرژی و اگزماهایفوتراپینوع پوستمراقبت از پوست در 20سالگیظاهر مومراقبت از موشانه زدنریزش سکه ای موریزش مو در مرداندرمان میگرن