دکتر مریم تابع

متخصص پوست ، مو وزیبایی


مراقبت از پوست در 20سالگی

در سن بیست سالگی پوست دارای محتوای کلاژن فراوان و درخشندگی خاصی می باشد؛ برای حفظ جوانی پوست حتما باید از ضد آفتاب مناسب استفاده کنید.

نوع پوست خودتان را بدانید که در کدام گروه از انواع حساس، خشک، مختلط، معمولی و یا چرب قرار دارید. کسانی که پوست چرب دارند در فصول گرم سال نیازی نیست که بر روی ضد آفتاب، کرم مرطوب کننده بزنند؛ ولی افراد دارای پوست خشک در همه فصول باید از کرم مرطوب کننده قوی استفاده کنند.

بیشتر خانمها در حول و حوش بیست سالگی هنوز با جوش های پوستی درگیر هستند؛ به همین دلیل بهتر است از کرم ها و مواد آرایشی بدون چربی و غیر کمودوژنیک استفاده شود که موجب بسته شدن منافذ پوست نمی شوند.

در صورت ابتلا به آکنه برای حفظ زیبایی و پیشگیری از ایجاد اسکار بر روی پوست صورت، از محصولات ضد آکنه بدون نسخه و یا با تجویز پزشک کمک بگیرید


آدرس مطب : کرمان ، چهارراه سمیه ، ساختمان پزشکان متخصص ، طبقه دوم
تلفن : 32446760 - 034

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
کاشت مو به روش fitجوانسازی دست با کربوکسی علائم و نشانه های زگیلکاشت موهای دروغینعلت زگیل تناسلیخط اخملیزرلنتیگوپلاسما جتزیباییلیفت با نخپوستی شفافدرمان کمودون و موهای سر سلبخند لثه ایپی ار پی چیستدرمان غبغب با مزوتراپیملانوما یا سرطان پوستپاک کردن تاتو با لیزر کیورنگدانه های پوستیمیلیا چیستپسوریازیساصلاح فرم بینیزگیل تناسلیسایت های دیگرزگیل تناسلی ( قسمت دوم )نوع پوستبیماری های تاولیزرد زخمنشانه های بیماری از روی نسوالاتی درباره هایفوتراهمه چیز درباره شامپوتزریق گودی زیر چشمعفونت قارچی در آقایانصفحه اصلیاطلاع رسانیسوالات پزشکیپیام های کاربرانتماس با ماخدماتگالری عکسدانلود فایلپف دور چشمتعریق زیر بغلتعریق کف دستآر اف فراکشنالکاهش آلرژی و اگزماهایفوتراپینوع پوستمراقبت از پوست در 20سالگیظاهر مومراقبت از موشانه زدنریزش سکه ای موریزش مو در مرداندرمان میگرن