دکتر مریم تابع

متخصص پوست ، مو وزیبایی


تخفیف ویژه لیزر

مراقبت از پوست در 20سالگی

در سن بیست سالگی پوست دارای محتوای کلاژن فراوان و درخشندگی خاصی می باشد؛ برای حفظ جوانی پوست حتما باید از ضد آفتاب مناسب استفاده کنید.

نوع پوست خودتان را بدانید که در کدام گروه از انواع حساس، خشک، مختلط، معمولی و یا چرب قرار دارید. کسانی که پوست چرب دارند در فصول گرم سال نیازی نیست که بر روی ضد آفتاب، کرم مرطوب کننده بزنند؛ ولی افراد دارای پوست خشک در همه فصول باید از کرم مرطوب کننده قوی استفاده کنند.

بیشتر خانمها در حول و حوش بیست سالگی هنوز با جوش های پوستی درگیر هستند؛ به همین دلیل بهتر است از کرم ها و مواد آرایشی بدون چربی و غیر کمودوژنیک استفاده شود که موجب بسته شدن منافذ پوست نمی شوند.

در صورت ابتلا به آکنه برای حفظ زیبایی و پیشگیری از ایجاد اسکار بر روی پوست صورت، از محصولات ضد آکنه بدون نسخه و یا با تجویز پزشک کمک بگیرید


آدرس مطب : کرمان ، چهارراه سمیه ، ساختمان پزشکان متخصص ، طبقه دوم
تلفن : 32446760 - 034

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیفت با نخپوستی شفافدرمان کمودون و موهای سر سدرمان غبغب با مزوتراپیلبخند لثه ایپی ار پی چیسترنگدانه های پوستیملانوما یا سرطان پوستپاک کردن تاتو با لیزر کیومیلیا چیستپسوریازیسزگیل تناسلیسایت های دیگراصلاح فرم بینیزگیل تناسلی ( قسمت دوم )زرد زخمنوع پوستبیماری های تاولیسوالاتی درباره هایفوترانشانه های بیماری از روی نهمه چیز درباره شامپوتزریق گودی زیر چشمعفونت قارچی در آقایانعلائم و نشانه های زگیلکاشت مو به روش fitجوانسازی دست با کربوکسی علت زگیل تناسلیکاشت موهای دروغینلیزرخط اخمزیباییلنتیگوپلاسما جتصفحه اصلیاطلاع رسانیسوالات پزشکیپیام های کاربرانتماس با ماخدماتگالری عکسدانلود فایلپف دور چشمتعریق زیر بغلتعریق کف دستآر اف فراکشنالکاهش آلرژی و اگزماهایفوتراپینوع پوستمراقبت از پوست در 20سالگیظاهر مومراقبت از موشانه زدنریزش سکه ای موریزش مو در مرداندرمان میگرن