دکتر مریم تابع

متخصص پوست ، مو وزیبایی


تخفیف ویژه لیزر

ریزش مو در مردان

1. کاشت مو به روش بدون اسکار
در مقایسه با روش نواری، در این روش جدیدتراثر زخم بر روی سر باقی نمی ماند و زمان بهبودی نیز کاهش می یابد.

2. سلول درمانی یا پی آر پی
در این روش پلاسمای غنی از پلاکت گرفته شده از خود شخص به منطقه ی ریزش مو تلقیح می شود. افزایش جریان خون در محل ریزش مو موجب بیدار شدن ریشه های خفته ی موها شده و آن ها را می رویاند. گاهی این روش را همراه با کاشت مو برای بیمار انجام می دهند.

3. لیزر درمانی
نور لیزر ساخت پروتئين مورد نیاز برای رشد مجدد موها را تشدید می کند و جریان خون ناحیه بی مو را افزایش می دهد. لیزر درمانی برای مردانی که متوجه افزایش ریزش مو در خود شده اند و می خواهند موهای باقی مانده را حفظ کنند بهترین روش می باشد. البته به میزانی هم رشد مجدد موها را تحریک می کند.

4. دارودرمانی
داروهایی نظیر پروپشیا و فینسترید می توانند از ریزش مو جلوگیری کنند و در صورتی که عارضه ای ایجاد نکند می توان دوره های درمان با این داروها را تکرار کرد.


آدرس مطب : کرمان ، چهارراه سمیه ، ساختمان پزشکان متخصص ، طبقه دوم
تلفن : 32446760 - 034

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
خط اخملیزرلنتیگوپلاسما جتزیباییلیفت با نخپوستی شفافدرمان کمودون و موهای سر سلبخند لثه ایپی ار پی چیستدرمان غبغب با مزوتراپیملانوما یا سرطان پوستپاک کردن تاتو با لیزر کیورنگدانه های پوستیمیلیا چیستپسوریازیساصلاح فرم بینیزگیل تناسلیسایت های دیگرزگیل تناسلی ( قسمت دوم )نوع پوستبیماری های تاولیزرد زخمنشانه های بیماری از روی نسوالاتی درباره هایفوتراهمه چیز درباره شامپوتزریق گودی زیر چشمعفونت قارچی در آقایانکاشت مو به روش fitجوانسازی دست با کربوکسی علائم و نشانه های زگیلکاشت موهای دروغینعلت زگیل تناسلیصفحه اصلیاطلاع رسانیسوالات پزشکیپیام های کاربرانتماس با ماخدماتگالری عکسدانلود فایلپف دور چشمتعریق زیر بغلتعریق کف دستآر اف فراکشنالکاهش آلرژی و اگزماهایفوتراپینوع پوستمراقبت از پوست در 20سالگیظاهر مومراقبت از موشانه زدنریزش سکه ای موریزش مو در مرداندرمان میگرن