دکتر مریم تابع

متخصص پوست ، مو وزیبایی


تخفیف ویژه لیزر

کاشت مو به روش fit

با توجه به بررسی های انجام شده، کاشت مو به روش FUT یا برداشت نواری شایع ترین روش کاشت مو دنیا بوده است. اما در چند سال اخیر به دلیل ظهورروش کاشت مو FIT به مرور از محبوبیت روش FUT کاسته و به طور جدی جایگزین همه روش های کاشت مو شده است.

این روش کاشت مو به دلیل عدم باقی گذاشتن جای اسکار و انجام عمل بدون درد و خونریزی و بیهوشی هر روز محبوب تر می شود. در این مقاله به بررسی سه وجهه متفاوت از این روش حیرت انگیز کاشت مو می پردازیم.

بخش خوب تکنیک ( مزایای کاشت مو به روش FIT ) :
کاشت مو به روش FIT تکنیکی است که در آن به صورت همزمان فولیکول های مو از ناحیه دهنده (بانک مو) جدا شده و در ناحیه گیرنده (بدون مو) کاشته می شود. روش FIT یک روش کمتر تهاجمی که متخصص کاشت مو واحدهای مو را از پشت سر یا ناحیه بانک مو جدا میکند و با هنرمندی خاصی آن ها باز در ناحیه ای که به آن احتیاج می باشد، کاشت می کند.

کاشت مو به روش FIT نیازمند یک جراح کاملا حرفه ای و با مهارت بالای کاشت مو می باشد تا عمل جراحی را با موفقیت تمام انجام دهد. در این تکنیک موفق کاشت مو تراکم عالی، خط رویش کاملا طبیعی و عدم وجود نمای عروسکی فقط به هنر جراح شما بستگی دارد. هرچه توانایی و تجربه جراح شما بیشتر باشد، نتیجه موفق تری را شاهد خواهید بود.

پیوند مو به روش FIT به طور کلی برای درمان آلوپسی آندروژنتیک یا الگوی طاسی مردانه مورد استفاده قرار میگیرد. این حالت ریزش موی مردانه باعث ضعیف شدن بخش عمده ای از موی سر افراد که مهمترین بخش آن قسمت جلویی موها می باشد، می شود. پس هنرمندی جراح در ایجاد یک خط رویش کاملا طبیعی کاملا به چشم می آید و کل پروسه کاشت مو را تحت تاثیر خود می گذارد


آدرس مطب : کرمان ، چهارراه سمیه ، ساختمان پزشکان متخصص ، طبقه دوم
تلفن : 32446760 - 034

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
عفونت قارچی در آقایانعلائم و نشانه های زگیلکاشت مو به روش fitجوانسازی دست با کربوکسی علت زگیل تناسلیکاشت موهای دروغینخط اخملیزرزیباییلنتیگوپلاسما جتدرمان کمودون و موهای سر سلیفت با نخپوستی شفافدرمان غبغب با مزوتراپیلبخند لثه ایپی ار پی چیسترنگدانه های پوستیملانوما یا سرطان پوستپاک کردن تاتو با لیزر کیومیلیا چیستپسوریازیسزگیل تناسلیسایت های دیگراصلاح فرم بینیزگیل تناسلی ( قسمت دوم )زرد زخمنوع پوستبیماری های تاولیسوالاتی درباره هایفوترانشانه های بیماری از روی نهمه چیز درباره شامپوتزریق گودی زیر چشمصفحه اصلیاطلاع رسانیسوالات پزشکیپیام های کاربرانتماس با ماخدماتگالری عکسدانلود فایلپف دور چشمتعریق زیر بغلتعریق کف دستآر اف فراکشنالکاهش آلرژی و اگزماهایفوتراپینوع پوستمراقبت از پوست در 20سالگیظاهر مومراقبت از موشانه زدنریزش سکه ای موریزش مو در مرداندرمان میگرن